سبد خرید 0

ایده های عکاسی خانگی: فلاش و یک لیوان آب

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 1 فروردین 1399 در ساعت 23 : 7 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ایده های عکاسی خانگی: فلاش و یک لیوان آب

اگر به دنبال ایده هایی برای شلیک بدون ترک خانه هستید ، در اینجا یک پروژه جالب عکس وجود دارد که می توانید در خانه امتحان کنید که حتماً دوستان و خانواده خود را رها می کید و می پرسند که چگونه آن را از زمین جدا کردید.

ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه این گردباد چرخان را در یک لیوان شراب ایجاد کنید ، اگرچه هر شکل شیشه ای کار می کند. برای استفاده به عنوان یک منحنی بینهایت ، به یک برگه بزرگ کاغذ نیاز دارید ، تا به شیشه زمینه ای تمیز بدهید. ما به دنبال یک کارت روشن و آبی روشن بودیم که به شما کمک می کند تا یک ضربه رنگ خوب به تصویر اضافه شود - اما می توانید یک صفحه ، فرش یا هر چیز دیگری را که در اطراف خانه دارید آویزان کنید.

اگر در حال حاضر یکی از آنها را ندارید می توانید این موارد را ارزان بخرید و آنها برای ایجاد گرداب های چرخاننده درون لیوان خود ایده آل هستند - و همچنین برای ایجاد شیر دلپذیر برای قهوه خود شیر ایجاد می کنند ، بنابراین مطمئناً ارزش آن را دارند! در اینجا چگونه می توانید آنرا جمع کنید و عکس بگیرید ...

 

01 پس زمینه خود را تنظیم کنید

برای اتصال کارت یا کاغذ رنگی خود به دیوار از مقداری چسبنده چسبنده استفاده کنید و آن را ببندید تا یک منحنی بی نهایت ایجاد کند. اگر از ورق یا فرش استفاده می کنید ، می توانید آن را گیره یا از ریل پرده یا رادیاتور بکشید.


02 منبع نور خود را اضافه کنید

شما باید چرخش گرداب را درون شیشه یخ بزنید ، بنابراین سرعت شاتر سریع ضروری است. اگر در نزدیکی یک پنجره آفتابی روشن قرار دارید ، ممکن است با نور طبیعی خوب باشید ، اما می توانید یک چراغ سرعت (یا دو) را نیز در کنار آن قرار دهید.

 

03 لیوان خود را با آب پر کنید

لیوان خود را روی منحنی بینهایت قرار دهید و با یک پارچه میکرو فیبر سریع آن را به آن بدهید تا هرگونه چاپ انگشت از بین برود. هنگامی که از موقعیت آن راضی هستید ، از یک کوزه اندازه‌گیری استفاده کنید تا آب خود را با دقت در لیوان تمیز بریزید.


04 روی شیشه تمرکز کنید

دوربین خود را بر روی سه پایه تنظیم کنید و بزرگنمایی کنید تا اندازه شیشه مناسب باشد و تصویر پس زمینه قاب را پر کند. سپس فوکوس خود را روی شیشه شراب کنید و به حالت فوکوس دستی تغییر دهید تا فوکوس را خاموش کنید.


05 در تنظیمات مناسب شماره گیری کنید

اگر از نور طبیعی استفاده می کنید ، اولویت دیافراگم را انتخاب کنید و از دیافراگم f / 8 استفاده کنید ، ISO را مرتب کنید تا بتوانید به سرعت شاتر 1/1000 ثانیه یا سریعتر برسید. اگر از فلاش استفاده می کنید ، قدرت را بر روی 1/16 تنظیم کنید و حالت دیجیتال را روی دوربین خود انتخاب کنید ، با دیافراگم f / 8 ، دیافراگم 1/200 ثانیه و ISO100.


06 به آن چرخش دهید

برای اطمینان از خوب بودن نور ، از یک شات آزمایش استفاده کنید. سپس حالت تایمر دوربین خود را در حدود 10 ثانیه تنظیم کنید. کرکره را فعال کنید ، سپس فرات را درون شیشه قرار دهید و آن را روشن کنید. درست قبل از آتش سوزی کرکره ، شلاق بزنید!

5 ایده عکاسی در خانه با کرونا (پارت اول) 

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()