سبد خرید 0

سه پایه نیمه حرفه ای beike pro 620

10 / 10
از 1 کاربر

tripod semi professional beike pro 620

محصولات >> سه پایه >>
کد کالا : TR_110
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
تعداد سفارش :
قیمت : 900,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 900,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

سه پایه نیمه حرفه ای beike pro 620

*حداکثر تحمل وزن 10 کیلو گرم
*حداقل ارتفاع سه پایه 60 سانتی متر
*حداکثر ارتفاع سه پایه 183سانتی متر
*طول پایه جمع شده 65 سانتی متر
*جنس آلمینیوم
*میزان حرکت افقی 360 درجه
*میزان حرکت عمودی 90 درجه
*وزن کل 3000 کیلوگرم
*مجهز به ستون مرکزی و هد(نوع هد:پن هد)

 

 

 

بررسی تخصصی و اجمالی

سه پایه بیک Beike 620 Heavy Duty

هنگامي که شما يک دوربين ديجيتال حرفه اي خريداري کرده ايد، خريد سه پايه عکاسي مناسب بايد در بالاي ليست خريد لوازم جانبي عکاسي باشد. يک سه پايه محکم و مناسب باعث افزايش کيفيت عکس ها و حتي خلاقيت و نوآوري در عکاسي مي شود.
ممکن است اين فکر به ذهن شما برسد که فقط از يک دست خود براي نگهداشتن دوربين استفاده خواهيد کرد ولي هميشه هنگام عکاسي تکان ها و لرزش هايي وجود دارد که باعث تيرگي و تار شدن عکس ها مي شود. با استفاده از سه پايه عکاسي ديگر لازم نيست نگران کيفيت عکس هاي گرفته شده از مناظر در صبح زود و يا نزديک به غروب باشيد چون به هيچ وجه امکان تکان خوردن دوربين نصب شده بر روي سه پايه وجود نخواهد داشت.
از جمله مزاياي استفاده از سه پايه عکاسي مي توان به موارد زير اشاره کرد:
استفاده طولاني مدت:
يک سه پايه عکاسي به شما اين امکان را مي دهد تا بتوانيد به مدت طولاني از مناظر و آسمان خراش هاي شهر به راحتي عکسبرداري نماييد. در اين حالت شما فرصت زيادي براي عکاسي از تغييرات امواج دريا و يا ابرهاي درحال حرکت خواهيد داشت.
عکاسي ماکرو:
هنگاميکه شما از فاصله بسيار نزديک از يک سوژه در حال عکسبرداري هستيد عمق ميدان ديد محدود مي شود، به همين دليل در عکاسي ماکرو تمرکز دقيق بر روي قسمت مدنظر براي عکاسي بسيار مهم است. انجام اين کار با نگهداشتن دوربين در دست بسيار مشکل خواهد شد. همچنين به دليل اينکه ميدان ديد در عکاسي ماکرو بسيار کم است، کوچکترين حرکت به اطراف تفاوت قابل توجهي را در کيفيت تصاوير بوجود مي آورد، ولي با نصب دوربين بر روي يک سه پايه عکاسي مناسب مي توان اين مشکل را برطرف نمود و از هر فاصله اي از سوژه مدنظر بدون لرزش دوربين عکاسي نمود.
استفاده از نمايش زنده (Live view ):
در حالت Live view مخصوصا در عکاسي هاي ماکرو زمانيکه در حال عکاسي از يک سوژه ساکن هستيد، ممکن است بخواهيد براي عکاسي از قسمت خاصي از سوژه بر روي آن تمرکز کنيد و فاصله کانوني را کاهش دهيد که انجام اين کار براي گرفتن عکس هايي با کيفيت بالا همزمان با در دست داشتن دوربين عکاسي بسيار سخت خواهد بود بنابراين استفاده از يک سه پايه عکاسي براي ثابت نگهداشتن دوربين عکاسي انجام اين کار را آسانتر خواهد کرد.
:Focus stacking
Focus stacking يکي از تکنيک هايي است که اغلب براي عکاسي ماکرو و بعضي مواقع براي عکاسي از مناظر به منظور تهيه عکس هايي از نزديکترين تا دورترين فاصله از سوژه عکاسي استفاده مي شود. اين مورد شامل يک سري تصاوير متوالي از يک سوژه با فوکوس بالا در فواصل مختلف مي باشد. در واقع هدف آن توليد عکس هاي متوالي با تمرکز بالا با حرکت تدريجي از نزديکترين تا دورترين فاصله سوژه مي باشد. سپس اين عکس ها با هم ادغام مي شوند و يک عکس واحد را بوجود مي آورند که تمام جزئيات سوژه عکاسي را به تصوير مي کشد. به طور طبيعي زماني که شما در حال عکسبرداري تصاوير ترکيبي هستيد ضروري است که دوربين را حرکت ندهيد چونکه فاصله فوکوس در هر عکس تغيير خواهد کرد بنابراين مناسب ترين وسيله براي انجام اين کار سه پايه عکاسي براي ثابت نگه داشتن دوربين مي باشد.
عکسهاي فاميلي:
يکي از جنبه هاي منفي در عکاسي خانوادگي اين است که با توجه به تعداد زياد تصاويري که گرفته مي شود ممکن است در بيشتر عکس ها شخص شما به عنوان عکاس حضور نداشته باشيد ولي يک سه پايه اين امکان را براي شما فراهم ميکند تا در جمع عکس هاي فاميلي باشيد. براي اين کار فقط لازم است که دوربين را بر روي سه پايه عکاسي نصب کنيد، حالت تايمر را انتخاب، شاتر را فشار دهيد سپس به مکان مدنظر خود در جمع خانوادگي براي گرفتن عکس برويد.
تعامل با مدل:
انجام عکاسي پرتره با در دست داشتن دوربين به سختي انجام مي شود ولي اگر دوربين بر روي يک سه پايه نصب شود به مراتب تعامل و ارتباط با مدل عکاسي افزايش پيدا خواهد کرد. آن دسته از عکاساني که هنگام عکاسي مخصوصا در عکاسي پرتره دستيار ندارند، داشتن يک سه پايه عکاسي مناسب بسيار ارزشمند خواهد بود. در اين حالت دستان آنها براي انجام کارهاي ديگري مثل نگهداشتن رفلکتور يا ديفيوزر، تنظيم نورپردازي و ساير کارها بدون زمين گذاشتن دوربين و يا تغيير فريم آزاد است.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()